Chałupy noclegi, informacje, wczasy w Chałupach

Międzywodzie

Międzywodzie

Międzywodzie to mała miejscowość turystyczna umiejscowiona na Mierzei Międzywodzkiej między wybrzeżem Morza Bałtyckiego oraz wodami Zalewu Kamieńskiego. Miejscowość ta zlokalizowana jest na pierwszej ze względu na wielkość polskiej wyspie – wyspie Wolin, wśród pięknych lasów mieszanych oraz sosnowych.

Międzywodzie bardzo dobrze dopasowane jest do urlopowania dla osób z problemami ruchowymi – niskie i gładkie chodniki ułatwiają przemieszczanie się, od ulicy Zwycięstwa w kierunku plaży wiedzie wejście przystosowane dla potrzeb turystów poruszających się na wózkach. Sympatycy szerokich, czystych, piaszczystych plaż nie powinni mieć powodów do narzekania na plażę w Międzywodziu. Kąpielisko, latem chronione przez ratowników, o długości mniej więcej sześćset metrów, a umieszczone jest na wysokości między przedłużeniem ulic Westerplatte oraz Szkolnej.
Międzywodzie, w związku na pobliże Zal. Kamieńskiego, to też przyciągające miejsce dla entuzjastów sportów wodnych, wędkarzy i żeglarzy. Na fanatyków żagli czeka kompletnie zmodernizowany i przystosowany do standardów europejskich pirs.
Dodatkowym pozytywem Międzywodzia, za sprawą usytuowania na Wolinie, to pobliże Wolińskiego Parku Narodowego, razem z zagrodą żubrów. Ta zagroda to też miejsce zdrowienia również innych gatunków zwierząt, w autonomicznych wybiegach znajdują się : jelenie, dziki, i orły bieliki. Po dojściu do zdrowia, zwierzęta te wypuszczane są.
Ze względu na wzmożony ruch turystyczny w sezonie wakacyjnym, polecamy dojazd do letniska poprzez Wolin natomiast radzimy objeżdżać silniej zatłoczony Kamień Pom.
Noclegi w Międzywodziu to różnorodna oferta pensjonatów, domów wczasowych, pokoi gościnnych i kwater – pełna ich oferta na stronie: http://www.miedzywodzie.net.pl/noclegi/wszystkie

Polecamy

Władysławowo kwatery

kwatery we Władysławowie

Noclegi nad Morzem

noclegi nad morzem

Wakacje z Dziećmi nad Morzem

noclegi nad morzem