Chałupy noclegi, informacje, wczasy w Chałupach

Dąbkowice

Dąbkowice

Parę domów, parę ośrodków wczasowych, pól namiotowych, mały pasek lądu porośnięty lasem sosnowym, między morzem i jeziorem Bukowo – to naturalnie miejscowość Dąbkowice.
To wspaniałe wprost miejsce do odpoczynku od wrzasku – słowa „spokój i cisza” nabierają tu dosłownego znaczenia.

Sąsiednie miejscowości to – Łazy – oddalone o ok 5 km na południowy zachód, a około 6 km w drugą stronę leżą Dąbki. Ale dojechać do Dąbkowic da się jedynie od strony Dąbek – stamtąd wiedzie kończąca się w Dąbkowicach droga. Do okolicznych miejscowości uda się za to dojechać rowerem.
Dąbkowicka plaża w żadnym razie nie jest tłoczna, nawet podczas szczytu sezonu wakacyjnego – wszyscy znajdą na tej szerokiej, piaszczystej plaży wystarczającą ilość miejsca dla siebie oraz rodziny. A nawet, poniektórzy olśnieni miejscową plażą przyjeżdżają nawet z ościennych Dąbek. Jeśli ktoś marzy o klimacie dzikiej plaży winien odwiedzić tę w Dąbkowicach. W tym miejscu można faktycznie odpocząć!
Dąbkowice, dzięki położenia nad jeziorem Bukowo to kapitalne miejsce dla wędkarzy – można tu złowić sieję, okonia, sandacza czy węgorza. Z tego położenia zadowoleni są również pasjonaci sportów wodnych – kajakarze, kitesurferzy, windsurferzy czy żeglarze.

Polecamy

Władysławowo kwatery

kwatery we Władysławowie

Noclegi nad Morzem

noclegi nad morzem

Wakacje z Dziećmi nad Morzem

noclegi nad morzem