Chałupy noclegi, informacje, wczasy w Chałupach

Windsurfing i kitesurfing

Chałupy - windsurfing

Zatoka Pucka to rozległy akwen, który dzięki płytkim wodom i korzystnym warunkom wiatrowym jest doskonałym miejscem do uprawiania sportów wodnych takich jak windsurfing i kitesurfing.

Nic więc dziwnego, że w Chałupach działa wiele szkółek tych sportów. Są to w pełni profesjonalne szkoły oferujące naukę pod okiem doświadczonych trenerów i zawodników. Dodatkowo, poza nauką wczasowiczów, organizowane są także obozy dla młodzieży i dzieci, podczas których nasze pociechy mogą aktywnie wypoczywać i nabywać nowych umiejętności.
Jeśli ktoś dopiero zaczyna przygodę z windsurfingiem lub kitesurfingiem i nie wie czy jest to sport dla niego, nie musi zaopatrywać się od razu w cały potrzebny sprzęt – można go bezproblemowo pożyczyć w licznych wypożyczalniach.
O tym, że jest to duży ośrodek tych sportów niech zaświadcza fakt, iż w Chałupach rozgrywane są zawody Pucharu Polski, Slalom Allegro Cup oraz Mistrzostwa Polski w Kite Course Racingu.
Jeśli zatem ktoś rozważa noclegi nad morzem i jednocześnie chciałby spróbować swoich sił np w windsurfingu to Chałupy będą idealnym miejscem.

Polecamy

Władysławowo kwatery

kwatery we Władysławowie

Noclegi nad Morzem

noclegi nad morzem

Wakacje z Dziećmi nad Morzem

noclegi nad morzem